Uploaded by Вероніка Панкратова

Ось і зима прийшла до нас

advertisement
Клас: 4
Розділ: The World of nature
Тема: Ось і зима прийшла до нас!
Мета: ✵ навчальна: закріпити нові лексичні одиниці, активізувати вивчений
лексико-граматичний матеріал, розвивати вміння та навички читання,
письма, усного монологічного та діалочного мовлення;
✵ розвиваюча: розвивати логічне мислення, увагу та зорову пам'ять,
спостережливість, удосконалювати фонетику та артикуляцію звуків,
розвивати усні комунікативні уміння з опорою на наочність, уважно
стежити за презентованою інформацією, ефективно співпрацювати під
час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в
іншомовному спілкуванні, учити працювати у парі, логічно
висловлювати думку;
✵ виховна: виховувати зацікавленість у розширенні свої знань,
скріплення навчального матеріалу з життям, виховувати загальну
культуру учнів, уміння сконцентруватися, слухати інших, формувати
доброзичливу атмосферу в класі, вчити культурі спілкування,
прийнятої в сучасному цивілізованому світі;
Обладнання: таблиця «Пори року», тематичні картки.
Хід уроку
І. Організаційний момент
 Привітання
– Good morning, pupils!
– Good morning, teacher! (співають пісню «Good morning»)
 Фонетична зарядка.
– Listen to me and repeat.
[ai] - sky, my, dry, try, by, fly, July.
[л] - sun, summer, supper, luck, must.
[і] - wind, middle, pig, sit, riddle, hill, lip.
 Let’s finish the poem.
Взимку дуже я люблю,
Дивитись на небо кольору ... blue.
Зранку ти не забувай
Чистити зуби кольору ...
Море, де стояв «Артек»,
Називається (як?) ... black.
У ялинки колір завжди один,
Називається (як?) ... green.
Сонце засвітило знов,
Кольору якого ... yellow.
Колір вовків і мишей
Називається (як?) ... grey.
А ведмідь на прізвисько «Бравий»
колір вибрав (який?) ... brown.
ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.
 Ребус с темою уроку
– The topic of our lesson is hidden in this rebus! Let’s find an answer!
– So today we gonna talk about winter and winter activities!
 Розмова про зиму та інші пори року.
1. How many seasons are there in the year?
2. How many months are there in the year?
3. What are the spring months?
4. What are the summer months?
5. What are the autumn months?
6. What are the winter months?
7. How many days are there in December and January?
8. How many days are there in February?
ІІІ. Вивчення нового матеріалу.
 Робота з підручником
– Now open your books at page 88. Let’s look at our words.
(Учні повторюють за вчителем слова декілька, вчитель виправляє
неправильну вимову.)
(Вчитель розвішує на дошці ці картки)
– Let’s play a game. When you close your eyes, I hide one card and when you
open your eyes, you tells me which card I took away.
– Now let’s move to exercise 2.
1. Pre-reading:
– Look at the picture with boy. Can you please describe the picture, especially the
weather.
2. Reading:
Вчитель читає, а діти слідкують за вчителем. Після прочитання питає в дітей
складні моменти та перекладає їх українською. Окремо робить акцент на
складні для дітей слова. Учні читають ланцюгом, вчитель допомогає з
вимовою. Під час читання задаються питання: «What season is it? What did the
friends do? What games did they play? When? Why?»
3. Post-reading:
Учні розповідають про свою улюблену зимову розвагу.
 Робота в тоненьких зошитах
– For exercise 3 we need our copybooks, so let’s open it and write today’s date.
Учні ще раз читають текст, доповнюючи речення інформацію звідти. Сім
учнів по черзі виходять до дошки, записуючи на ній речення, поки решта
пише в зошитах.
Відповіді:
1. Winter came to Ukraine yesterday.
2. Taras wrote the e-mail to Bill.
3. He looked through the window in the morning.
4. He saw a beautiful picture outdoors.
5. Windows had beautiful snowflakes outside.
6. He made a funny snowman in front of the house and played snowballs with his
friends.
7. They are going to sledge and ski in the park next weekend.
 Робота з граматикою did not та -ed.
Поки діти дописували речення минулої вправи, вчитель на дошці розмістила
наступні речення:
I worked yesterday.
He did not say anything.
I washed my hands.
Did you read a book?
Після ознайомлення з правилом вчитель читає речення на дошці та
підкреслює did, did not та -ed.
В самому правилі вчитель акцентує увагу на слові last та розповідає про
коротку форму did not – didn’t.
 Фізкультхвилинка
IV. Закріплення вивченого матеріалу
 Робота з підручником
– Now let’s look at the picture and help Bill to write an e-mail to Taras.
Описуючи картинку з Білом, учні доповнюють речення та складають листа.
Це може бути як усна вправа, так і письмова, в залежності від часу.
Відповіді:
Dear Taras, thank you for your letter.
It isn’t snowy and windy outdoors.
There is no snowflakes.
It is raining.
There are a lot of puddles.
 Робота з піснею
– At first, what do you see at the picture?
Після того як учні опишуть картинку та пригадають потрібну для пісні
лексику, вчитель читає з дітьми текст – спочатку самостійно, а діти
слідкують, потім діти ланцюжком.
Після цього вчитель вмикає пісню тричі:
1. Діти слухають та слідкують за текстом.
2. Співають з вчителем.
3. Співають без вчителя.
Ці кроки можна повторювати декілька разів за потреби.
V. Заключна частина
Домашнє завдання у воркбуці.
Download